SEAT Arona

Zwinny, dynamiczny SUV

Idealny do jazdy po mieście

Korzystna oferta

Dostępny w leasingu 101%

Leasing już od 630 zł/mies.

Bez wpłaty własnej

Promocja sezonowa

Rabat do 3 000 zł

Odwiedź Wirtualny Salon

Obejrzyj SEAT-a Arona po swojemu! Kliknij w link i umów wizytę w naszym Wirtualnym Salonie. Konsultant zadzwoni do Ciebie w umówionym terminie, pokaże Ci samochód przez kamerę internetową i odpowie na wszystkie Twoje pytania. 

 

Zamów auto on-line

Chcesz wygodnie i komfortowo zamówić SEAT-a Arona? Odwiedź nasz sklep on-line. Znajdziesz w nim najkorzystniejszą ofertę leasingu (także konsumenckiego). Tak niska rata – tylko w sklepie online! 

 

Bez wpłaty własnej

W leasingu już od 630 zł/mies.

Zwinny, miejski SUV może być Twój! Teraz dynamiczny SEAT Arona dostępny w korzystnej ofercie leasingowej już od 630 zł/mies. bez wpłaty własnej. Ciesz się wyjątkowym designem i czerp jeszcze więcej wrażeń z jazdy!

Design

Najlepszy design.

SEAT Arona to miejski SUV dla osób chcących się wyróżnić. Otrzymał nagrodę za najlepszy design w prestiżowym konkursie Red Dot Design 2018.

Galeria

Tak właśnie to robimy.

SEAT Arona robi wszystko we własnym stylu. Z klasą. Z komfortem. Z troską. Teraz Twoja kolej.

Usiądź wygodnie

Idealny komfort i wysokość

Pełna zwinność

Dynamiczne przednie koła

Pełne światła LED

Pełna widoczność

Komfort jazdy

Ergonomiczna kierownica i dźwignia zmiany biegów

Bezpieczeństwo

Masz kontrolę.

Wybierz własną drogę. Nowy SEAT Arona zadba o Twoje bezpieczeństwo. Na drodze i poza nią.

Specyfikacja

Odkryj jego siłę.

Zastanawiasz się, co kryje w sobie SEAT Arona? Kliknij tutaj i dowiedz się więcej o specyfikacji silnika i innych układów samochodu. 

Leasing Bez Zobowiązań

Życie pisze różne scenariusze. Śpij spokojnie, wybierając nowego SEAT-a w Leasingu Bez Zobowiązań. W przypadku nieprzewidzianej zmiany sytuacji finansowej będziesz mógł zwrócić auto bez ponoszenia dodatkowych kosztów w ciągu 12 miesięcy od podpisania umowy pod warunkiem zapłaty pierwszej raty.

Należy pamiętać, że systemy bezpieczeństwa działają wyłącznie w ramach ich technologicznych granic i nadal niezbędne jest zachowanie należytej ostrożności przez kierowcę. Systemy wspomagające nie zwalniają go z odpowiedzialności za zachowanie szczególnej ostrożności za kierownicą.

 

W materiałach mogą być prezentowane elementy wyposażenia dodatkowego lub niedostępnego w ofercie w Polsce.


Żeby dowiedzieć się więcej o usłudze SEAT Connect wejdź na: https://www.seat.pl/serwis/my-seat/seat-connect.html

Dane na podstawie świadectw homologacji typu. Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP.

 

Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.seat.pl/o-nas/wltp.html

icon ico-next-gray