Poradnik

02-07-2020 10:52

Wakacje. Jak tanio zdobyć samochód, który nas na nie zawiezie?

Samoloty nie latają, a ty nie wiesz, jak dostać się na wakacje? Już za równowartość jednego biletu lotniczego możesz mieć nowy samochód i wybrać się nim nad morze lub w góry. Jak to możliwe? Sprawdźmy!

Czytaj więcej
28-05-2020 19:15

Seat Leon Cupra. Prawdziwie drapieżny!

Pomarańczowe, nieco bardziej agresywnie wyglądające logo oraz 19-calowe aluminiowe felgi zdradzają, ale w dość subtelny sposób, sportowe aspiracje Seata Leona Cupra. Warto jednak zasiąść za kierownicą, by stwierdzić, że pod maską czyha prawdziwy szatan.

Czytaj więcej
28-05-2020 19:04

Seat. W nim tkwi siła

Dla jednych samochód to urządzenie do przemieszczania się z punktu A do punktu B. Jest jednak grupa kierowców, którzy po podróży samochodem spodziewają się zawsze emocji i prawdziwej przyjemności. To właśnie z myślą o nich Seat przygotował usportowione wersje swoich bestsellerów. Przyjrzyjmy im się ...

Czytaj więcej
27-03-2020 12:08

Nowy Seat Leon już w salonie Carsed

To już czwarta generacja hiszpańskiego bestselleru! Nowy Seat Leon wjechał właśnie do warszawskiego salonu Carsed. Jaki jest i czym zaskakuje najnowszy kompakt z Półwyspu Iberyjskiego?

Czytaj więcej
27-03-2020 11:55

Serwis SEAT-a z niezwykłymi promocjami.

Co jest najważniejsze, kiedy zależy nam na tym, by jak najbardziej zadbać o swój samochód? W pierwszej kolejności wiele osób odpowiedziałoby, że regularne przeglądy i monitorowanie stanu auta. A potem zapewne pojawiłyby się opinie o jak najlepszym serwisie gwarantującym odpowiednią jakość usług lub ...

Czytaj więcej
Strona z 2