Poradnik

08-03-2021 10:28

Rodzaje napędów – od benzyny przez hybrydy aż po elektryki

Wybór auta to jedna z najpoważniejszych decyzji, którą przychodzi podejmować w – mniej lub bardziej – dorosłym życiu. Im bliżej finalizacji całego procesu zakupu, tym więcej pytań i wątpliwości, wśród których często pojawiająca się kwestią – dodatkowo zaś, w większości przypadków jedną z pierwszych ...

Czytaj więcej
04-03-2021 09:34

Eco-driving – zasady jazdy ekonomicznej

Paliwo w Polsce nigdy nie należało do najtańszych. W ostatnich tygodniach ponownie jednak drożeje, na co żaden z kierowców nie ma wpływu.

Czytaj więcej
15-02-2021 11:24

Kiedy najlepiej kupić samochód?

Kiedy najlepiej kupić auto, by otrzymać najkorzystniejsze warunki zakupu? Trudno uznać samochód za produkt sezonowy, a jednak pora roku, a nawet konkretny miesiąc mają wpływ na ofertę i cenę pojazdu.

Czytaj więcej
01-02-2021 10:58

Jak wybrać opony na lato? Na co zwrócić uwagę?

Zima wreszcie za nami, a zatem czas zmienić opony na letnie. Jakie wybrać i na co zwrócić uwagę, by jazda była nie tylko komfortowa, ale przede wszystkim bezpieczna.

Czytaj więcej
24-01-2021 12:20

Skrobaczka czy odmrażacz – co wybrać na zamarznięte szyby?

Do zaskakującej – zarówno drogowców jak i kierowców – zimy zdążyliśmy się już niechybnie przyzwyczaić. Biorąc jednak pod uwagę nieustannie zmieniające się warunki klimatyczne, wyrażenie to, do niedawna uchodzące za żart, z roku na rok bawi coraz mniej, zimowe miesiące zaś stają się niemałym wyzwanie...

Czytaj więcej