Serwis SEAT-a z niezwykłymi promocjami.

27-03-2020 11:55

Co jest najważniejsze, kiedy zależy nam na tym, by jak najbardziej zadbać o swój samochód? W pierwszej kolejności wiele osób odpowiedziałoby, że regularne przeglądy i monitorowanie stanu auta. A potem zapewne pojawiłyby się opinie o jak najlepszym serwisie gwarantującym odpowiednią jakość usług lub różnorodne promocje. Czy to wszystko można połączyć? Jak najbardziej! Żeby się o tym przekonać, zaufaj nam i odwiedź serwis SEAT-a.

Profesjonalizm, szeroka wiedza i najwyższa jakość usług – to cechuje fachowców z serwisu SEAT-a

Odpowiednia wiedza to bez wątpienia jeden z najważniejszych elementów, który cechujenajlepszych fachowców. Dlatego też kładziemy nacisk na to, by w naszym serwisie pojazdami zajmowali się serwisanci, którzy wiedzą o SEAT-ach wszystko, a jednocześnie są prawdziwymi pasjonatami motoryzacji. Dzięki temu nasi Klienci mogą być spokojni, że ich samochody trafiają w najlepsze ręce. W naszym serwisie stawiamy jednak nie tylko na wiedzę, ale także najwyższą jakość obsługi Klientów. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, postaramy się je rozwiać i wszystko wytłumaczyć. Zależy nam bowiem na tym, aby za najwyższą jakością samochodów, szła także jak najwyższa jakość świadczonych przez nas usług.

Naprawa usterek mechanicznych, wymiana części i serwis blacharsko-lakierniczy

Chcesz wykonać przegląd auta, wymienić uszkodzoną część albo potrzebujesz pomocy blacharsko-lakierniczej? W takim razie zapraszamy do serwisu SEAT-a. Oferujemy szeroki zakres usług i pracujemy na urządzeniach, które są dedykowane samochodom SEAT, dzięki czemu będziemy w stanie Ci pomóc. Wykonamy nawet najbardziej skomplikowane naprawy blacharsko-lakiernicze oraz zapewnimy dostępność oryginalnych części.

Specjalne promocje, czyli co jeszcze oferujemy?

W serwisie SEAT-a staramy się dbać o portfele naszych Klientów, dlatego też oferujemy różnorodne promocje. I tak np. zapewniamy możliwość wymiany kół na zimowe w atrakcyjnej cenie, niezależnie od marki samochodu. Co więcej, dla osób, które wybierają się w długą podróż, przygotowaliśmy możliwość dokładnego przeglądu auta z wymianą oleju w promocyjnej cenie. W ramach promocji można też sprawdzić klimatyzację (z opcją rozszerzenia o wymianę filtra) czy wymienić akumulator lub pióra wycieraczek. Promocja obejmuje też np. wymianę rozrządu z pompą wody i płynem chłodniczym czy wymianę klocków i tarcz Economy.

Nie tylko przy usterkach. Odwiedzaj serwis SEAT-a, by zadbać o swoje auto

Prawdopodobnie każdy, kto posiada samochód, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że powinno się o niego jak najlepiej dbać. Wtedy będzie nam służył przez długie lata. Żeby móc w pełni cieszyć się naszym samochodem, on sam musi funkcjonować bez zarzutu. A tego nie da się zrobić, jeśli nie odwiedzamy regularnie serwisu, by skontrolować stan naszego auta. Dlatego też warto dwa razy w roku, przed zimą oraz przed wiosną (po zakończonym sezonie zimowym), pojawić się w serwisie SEAT-a i dokonać kontroli naszego samochodu. Można to połączyć np. z wymianą opon. Dzięki temu będziemy pewni, że nasze auto jest sprawne i skupimy się już tylko na radości z jazdy.