Sprawdź swoje auto przed podróżą!

27-03-2020 11:46

Przed Tobą długo wyczekiwane wakacje albo ważny wyjazd służbowy? Niech to będą chwile beztroskiego relaksu lub czas przeznaczony na prowadzenie interesów – nie pozwól, żeby w trasie spotkała Cię przykra niespodzianka, która pokrzyżuje Twoje plany. Skorzystaj z naszej promocji sezonowej i sprawdź swoje auto przed podróżą! 

Kiedy najlepiej zrobić przegląd? 

Niezależnie od tego, kiedy i dokąd wyjeżdżasz - czy to na ferie zimowe, czy też w bardziej terenową trasę - warto skorzystać z kompleksowego przeglądu swojego samochodu. Jeszcze nie wynaleziono perpetuum mobile, a więc każda maszyna ma prawo się zepsuć i odmówić posłuszeństwa w najmniej odpowiednim momencie. Żeby temu zapobiec i mieć spokojną głowę, szczególnie w tym najgorętszym przedwyjazdowym okresie, najlepiej z wyprzedzeniem ustalić termin serwisu – wtedy będziemy mieli wystarczająco dużo czasu, żeby zaradzić nawet najpoważniejszym usterkom. 

Co sprawdzimy w Twoim samochodzie? 

Od kontroli hamulców, przez doglądanie stanu opon, po sprawdzenie poziomu płynów... Nasze usługi obejmują kompleksowy przegląd aż 32 pozycji! Przyjrzymy się Twojemu autu od A do Z, czyli od akumulatora po zawieszenie. W zależności od tego, jaki wariant oferty wybierzesz, nasza usługa będzie (lub nie) obejmowała również wymianę oleju silnikowego, co powinno się robić regularnie, więc czemu nie akurat przed ważną podróżą? 

Oszczędź sobie niepotrzebnych wydatków 

Jak to mówią, „lepiej dmuchać na zimne”, a więc nie czekać do ostatniej chwili, kiedy części Twojego samochodu będą już w opłakanym stanie. Takie odwlekanie napraw może nie tylko kosztować wiele nerwów, ale także dużo pieniędzy, nie wspominając już o zagrożeniu zdrowia i życia. Profilaktyka z zasady jest mniej kosztowna niż kompleksowe leczenie. Należy również pamiętać, że sprawny samochód ma zdecydowanie mniejsze zużycie paliwa, a więc jest bardziej ekonomiczny, co szczególnie odczuwa się przy pokonywaniu dużych odległości. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze na pewno spożytkujesz o wiele lepiej w dalszej podróży... 

Twoje auto będzie w dobrych rękach 

Wiemy, że planowanie wyjazdu to często niełatwe wyzwanie organizacyjne, dlatego chcemy choć trochę odciążyć Cię w tym zadaniu. Nasi fachowcy codziennie mają styczność z pojazdami marki Seat takimi jak Twój i mogą bez cienia przesady nazywać się specjalistami w tym sektorze motoryzacji. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że błyskawicznie wykryją wszelkie nieprawidłowości w Twoim samochodzie. Będziesz mógł być spokojny o jego sprawne funkcjonowanie. 

Bezpieczeństwo przede wszystkim! 

W kierowaniu jakimkolwiek pojazdem, bezpieczeństwo niewątpliwie musi być zawsze na pierwszym miejscu! Dlatego kierowcy muszą mieć świadomość tego, że troszcząc się o własny samochód, troszczą się też o siebie samych oraz pozostałych uczestników ruchu drogowego. Na bezpieczny styl jazdy z pewnością wpływa także komfort psychiczny kierowcy, który zaś zapewnia m. in. świadomość sprawnego pojazdu. A skoro dobry kierowca to opanowany kierowca, lepiej żeby nie martwił się, czy samochód niespodziewanie nie zepsuje gdzieś po drodze. Dlatego jadąc w daleką podróż, nie zapomnij zadbać o bezpieczeństwo własne i swoich współpasażerów - sprawdź stan swojego auta!